Chaska

Chaska


  • Sunday
  • Monday
  • Tuesday
  • Wednesday
  • Thursday
  • Friday
  • Saturday
  • 4
  • 5
    4:00pm
    @Chaska High School
    Section 2AA Tournament
    5:00pm
    @Benilde-St. Margaret
    5:00pm
    @Chaska Middle School West
    Chaska Middle School West - Field C

    5:00pm
    @Chaska Middle School West
    Chaska Middle School West - Field B

  • 6
    4:00pm
    @Minnetonka H.S.
    Section 2AA Team Tournament (1st Round)
    5:00pm
    @Chaska Middle School West
    Chaska Middle School West - Soccer Stadium

    7:15pm
    @Chaska Middle School West
    Chaska Middle School West - Soccer Stadium

  • 7
    4:30pm
    @Benilde-St. Margaret's School
    5:00pm
    @Chaska Middle School West
    Chaska Middle School West - Field B

  • 8
    11:45am
    @Gale Woods Farm
    3:50pm
    @Gale Woods Farm
    5:30pm
    @Chaska High School
    5:30pm
    @Chaska High School
    7:00pm
    @Chaska High School
  • 9
    7:00pm
    @Chaska High School
  • 10
    10:00am
    @Chaska High School
    10:30am
    @Robbinsdale Cooper High School
    Cooper Gym East
    10:30am
    @Robbinsdale Cooper High School
    Cooper Gym Center
    11:30am
    @Robbinsdale Cooper High School
    Cooper Gym East
    11:30am
    @Robbinsdale Cooper High School
    Cooper Gym Center
    1:00pm
    @Rosemount High School
    1:00pm
    @Robbinsdale Cooper High School
    Cooper Gym Center
  • 18
  • 19
    5:00pm
    @Chanhassen High School
    5:00pm
    @Armstrong High School
  • 20
    4:15pm
    (Cancelled)
    @Chanhassen High School
    5:30pm
    (Cancelled)
    @Chanhassen High School
    5:30pm
    (Cancelled)
    @Chanhassen High School
    5:30pm
    (Cancelled)
    @Chanhassen High School
    7:00pm
    (Cancelled)
    @Chanhassen High School
  • 21
  • 22
    4:00pm
    @St. Michael-Albertville High School
    5:00pm
    @Orono High School
    5:00pm
    @Chaska High School
    5:15pm
    @St. Michael-Albertville High School
    5:15pm
    @St. Michael-Albertville High School
    5:15pm
    @St. Michael-Albertville High School
    6:00pm
    @Shakopee Junior High West
    Section 2AA Diving
    7:00pm
    @St. Michael-Albertville High School
  • 23
    5:30pm
    @Minnetonka East MS
    Section 2AA Swimming
    7:00pm
    @Chaska High School
  • 24
  • 25
  • 26
    5:00pm
    @Chaska High School
  • 27
    4:15pm
    @Benilde-St. Margaret's School
    4:15pm
    @Benilde-St. Margaret's School
    5:30pm
    @Benilde-St. Margaret's School
    5:30pm
    @Benilde-St. Margaret's School
    7:00pm
    @Benilde-St. Margaret's School
  • 28
  • 29
    4:30pm
    @Chaska High School
    5:00pm
    @Chanhassen High School
    5:30pm
    @Chaska High School
    5:30pm
    @Chaska High School
    5:30pm
    @Chaska High School
    7:00pm
    @Chaska High School
  • 30
    7:00pm
    @Chanhassen High School
  • 31
    10:00am
    @Chanhassen High School
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7